Spitalul Orășenesc "Așezămintele Brâncovenești" Dăbuleni

Chestionar de evaluare a satisfactiei pacientului

Chestionar satisfactie

Stimată doamnă /Stimate domn,

În vederea aprecierii îngrijirilor medicale pe care le-aţi primit în cadrul Spitalului Orasenesc Asezamintele Brancovensti Dabuleni şi pentru creșterea calităţii acestora, vă rugăm să aveţi amabilitatea de a răspunde întrebărilor din chestionarul de mai jos.

• Chestionarul nu conține informații confidențiale despre d-voastră, iar răspunsurile la acest chestionar rămân anonime
  • Răspundeţi la întrebări alegând varianta care descrie cel mai bine situaţia dumneavoastră şi bifați cu X în căsuța din dreptul variantei pe care ați ales-o
  • În situaţia copiilor, completarea chestionarului va fi facută de către aparţinător/însoț
  • Dupa completare, vă rugăm să introduceți chestionarul în cutiapostala inscriptionata “CHESTIONARE / SESIZARI PACIENTI”, amplasata la intrare.

Raspunsurile dvs. Sunt importante pentru noi! Va multumim!

Intrebari

18. Ați fost informat sau vi s-au explicat de către personalul medico-sanitar despre:

Spitalul Orășenesc "Așezămintele Brâncovenești" Dăbuleni

este o unitate sanitară cu paturi, de utilitate publică, ce are ca scop asigurarea de servicii medicale (preventive, curative, de recuperare şi paleative) şi asigurarea stării de sănătate a populaţiei.
Cont Pacient
Site Vechi
envelopephone-handsetphonemapcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram